Wiosłujemy na rekord dla WOŚP!

29 stycznia w Atrium Copernicus odbędzie się „Wiosłowanie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy”! Po raz kolejny mieszkańcy Torunia i okolic spróbują swoich sił w wiosłowaniu na ergometrach wioślarskich. A to wszystko w szlachetnej sprawie dla WOŚP – w celu próby pobicia rekordu Polski w największej liczbie osób, które w ciągu 10 godzin przepłyną na jednym „wioślarzu” dystans 500 m. Wydarzeniu towarzyszyć będzie zbiórka pieniędzy do puszek WOŚP.

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze
LINKI SPONSOROWANE: Usługi finansowe - Usługi na najwyższym poziomie - Sprawdź nas koniecznie!
LINKI SPONSOROWANE: Kalkulator OC AC - Najtańsze oferty UBEZPIECZEŃ na rynku!
LINKI SPONSOROWANE: Sklep z gadżetami - Gadżety które zaskakują!
LINKI SPONSOROWANE: Suplementy diety - Suplementy wspomagające odchudzanie, zdrowie,urodę!
LINKI SPONSOROWANE: To miejsce może być Twoje! Napisz do nas i kup swoją reklamę!
Wiosłujemy na rekord dla WOŚP!
Foto: Materiały prasoweW ostatnią sobotę stycznia już po raz 12. odbędzie się Wiosłowanie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W najbliższej edycji wioślarskich rozgrywek swoje siły połączy dziewięć miast, w tym także Toruń z  Atrium Copernicus. Centrum handlowe będzie miejscem sportowych zmagań podczas akcji charytatywnej dla WOŚP.

Wiosłowanie dla WOŚP wystartuje we wszystkich miastach 29 stycznia. Program wydarzenia w Atrium Copernicus rozpocznie się o godz. 9.00 wioślarskimi zmaganiami z udziałem publiczności. Przez cały dzień klienci odwiedzający galerię będą mogli spróbować swoich sił w wiosłowaniu na ergometrze wioślarskim. Celem jest ustanowienie próby rekordu Polski w największej liczbie osób z tych dziewięciu miast, które w ciągu 10 godzin przepłyną na jednym ergometrze wioślarskim dystans 500 metrów. Każdy z uczestników za udział w  próbie bicia rekordu otrzyma certyfikat. Przez cały dzień w Atrium Copernicus prowadzona będzie również zbiórka pieniędzy do puszek WOŚP.

 Z wielką przyjemnością Atrium Copernicus po raz kolejny włącza się w tę wspaniałą ogólnopolską inicjatywę na rzecz WOŚP. Akcja rozrasta się z każdym rokiem, a jednocześnie rośnie poprzeczka sportowa dla  uczestników. W ostatniej edycji w wiosłowaniu na rzecz fundacji, ekipa z Torunia uplasowała się na pierwszym miejscu – przepływając na ergometrach odcinek ponad 164 kilometrów! Wierzymy, że w tym roku, dzięki zaangażowaniu mieszkańców uda się osiągnąć również wspaniały, godny mistrzów wynik. Dlatego serdecznie zachęcamy wszystkich torunian do udziału w sportowej rywalizacji - mówi Ewa Machowska-Górna, dyrektor Atrium Copernicus.

Patronat honorowy nad imprezą objęli Prezydenci dziewięciu miast, biorących udział
w wydarzeniu: Torunia, Bydgoszczy, Gdańska, Krakowa, Lublina, Poznania, Szczecina, Warszawy oraz Wrocławia.

Partnerami akcji WOŚP są Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, a także wiele firm, organizacji i media: Polska Strefa Inwestycji, Poli, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Seban, Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Toruniu, Fundacja Wielkopolskie Wioślarstwo, Aktywni na wodzie, Wielkopolska Pracownia Pomysłów.