Premiera nowej marki gamingowej SureFire

SureFire - nowa era gamingu od Verbatim! Odkryj dyski HDD i SSD GX3. Premiera 20+ produktów dla graczy wkrótce.
Podziel się swoją opinią
Reklama

Na rynek wchodzi nowa marka gamingowa. SureFire to ekscytująca nowa marka należąca do koncernu Verbatim GmbH, zaprojektowana specjalnie dla entuzjastów gier na PC i konsole*. Pierwsze produkty sygnowane nowym znakiem to gamingowy dysk HDD SureFire GX3 oraz gamingowy dysk SSD SureFire GX3. W ramach serii jeszcze w tym roku producent planuje premierę ponad 20 innych produktów dla graczy.

Zewnętrzne dyski HDD i SSD – pierwsze produkty z nowej serii gamingowej

“Teraz, gdy wielu ludzi pozostaje w domach, w ciągu ostatnich miesięcy gry komputerowe jeszcze bardziej zyskały na popularności. Dziś granie ma tę zaletę, że możemy ten czas spędzać ze znajomymi, grając z nimi w sieci.” stwierdził Clive Alberts, prezes Verbatim GmbH.

“SureFire to seria opracowana specjalnie dla gamerów – wszystkie produkty, które będziemy prezentować w tym oraz w przyszłym roku będzie bez wyjątku charakteryzować trwałość, łatwość w użyciu, a dla europejskich graczy w każdym wieku i na wszystkich poziomach zaawansowania oferować będą one świetną jakość w stosunku do ceny.” – dodał Alberts.“

Pierwsze prezentowane przez nas produkty serii to zewnętrzne dyski HDD oraz SSD. Wkrótce po nich premiery będą miały gamingowe myszy, słuchawki, huby i inne produkty zaprojektowane specjalnie z myślą o wysokiej wydajności w grach.”

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Więcej danych na gry

Nie tylko konsole PlayStation czy Xbox, ale również laptopy i komputery stacjonarne często mają ograniczoną przestrzeń dyskową, a najnowsze wersje gier są w stanie bardzo szybko zapełnić cały dysk, nie pozostawiając wolnego miejsca na kolejne tytuły. Nowe zewnętrzne dyski SSD i HDD, z gamingowej serii SureFire, zapewniają graczom większą przestrzeń na biblioteki gier, oferując jednocześnie, obok dużej pojemności, wysoką wydajność oraz mobilność.

Z dyskiem Surefire Gaming o pojemności 2TB, mogącym pomieścić ponad 50 gier**, gracze nie są już skazani na usuwanie swych gier z konsoli lub komputera, by zrobić miejsce dla nowych tytułów. Aktualne gry mogą bezpiecznie przechować na dysku SureFire, a nawet zabrać je do przyjaciół i grać razem z nimi.

Dyski HDD i SSD serii SureFire Gaming działają w trybie plug-and-play, przez co uruchamiają się natychmiast po podłączeniu. Niewielkie gabaryty oraz brak konieczności podłączania dodatkowego zasilania sprawiają, że dyski świetnie nadają się do użytkowania w salonie lub podczas wizyty u przyjaciół. Oczywiście mogą być wykorzystywane jako dodatkowe zewnętrzne dyski do przechowywania zwykłych danych, jeśli nie potrzebujemy przestrzeni na gry.

Zgodnie z najnowszymi trendami dla akcesoriów gamingowych, dyski SureFire wyposażone zostały w system zmieniającego się akcentowego podświetlenia RGB LED, a ich atrakcyjne obudowy były inspirowane designem najnowszych konsol. Na dyskach preinstalowane jest oprogramowanie Nero Backup*** umożliwiające tworzenie pełnych kopii bezpieczeństwa systemu oraz odtwarzanie danych, co umożliwia użytkownikom konfigurację automatycznego tworzenia kopii bezpieczeństwa.

Dyski SureFire HDD i SSD oferują standard USB Superspeed o prędkości transmisji danych 5Gbps (USB 3.2 Gen1), umożliwiający szybkie ładowanie gier i tworzenie kopii zapasowych. W zestawie z dyskiem znajduje się kabel Micro-B/USB-A oraz przejściówka z USB-A na USB-C, która umożliwia korzystanie z szybkich transferów zarówno użytkownikom Maców jak i komputerów PC, na portach USB-C i USB-A.

Dysk SureFire GX3 Gaming Hard Drive oferowany jest z rekomendowaną ceną 329,00 PLN za wersję 1TB (PN 53681) oraz 429,00 PLN za wersję 2TB (PN 53682). Rekomendowana cena dysku SureFire GX3 Gaming SSD to 449,00 PLN za wersję 512GB (PN 53683) oraz 669,00 PLN za pojemność 1TB (PN 53684).

Reklama
Podziel się swoją opinią


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *