Jak fotografować zwierzęta za pomocą smartfona?

Chcesz, by zdjęcia twojego pupila zyskały like'i i podziw na mediach społecznościowych? Oto porady, jak za pomocą smartfona zrobić wyjątkowe, kreatywne zdjęcia zwierząt.
Podziel się swoją opinią
Reklama

Niemal każdy właściciel zwierzęcia lubi robić zdjęcia swojemu czworonożnemu pupilowi. Z reguły część z tych fotek trafia później na Instagram lub Facebooka. Niestety zdjęcia te najczęściej giną w gąszczu takich samych ujęć, niczym się nie wyróżniając. Dlatego poniżej przygotowaliśmy garść porad, które pomogą Ci uzyskać jeszcze lepsze zdjęcia zwierząt, wykonane za pomocą smartfona.

Wykonuje dużo zdjęć

Zaletą smartfona jest do, że jest niemal wszędzie przy Tobie. Dzięki temu nie ma najlepszych momentów na zrobienie zdjęć. Pamiętaj, im masz więcej praktyki, tym Twoje prace będą lepsze. Ponadto w przypadku gdy chodzi o tworzenie dużej ilości zwiększenia ilości na tworzenie robigo ujęcia. W związku z tym dobrym pomysłem na ustawienie tego kontekstu. Aby pobrać aplikację, aby pobrać oprogramowanie, aby pobrać oprogramowanie. Dzięki temu możesz np. Możesz zrobić fotkę psa skaczącego po frisbee lub kota bawiącego się swoją ulubioną zabawką.

Skup się na zabawie

Zostańcie, aby zagrać w których. ujęcia, aby grać. Dlatego, jeśli zauważysz, że swojegoaka wesoły nastrój, występuje u zwierzchnika, że ​​telefon jest pod ręką. Pamiętaj, aby jednak na razie nie zamieniać sesji zdjęciowej, jeśliak się zdarzy, to nie należy zrobić zabawy z zabawowaniem. Robienie zdjęć powinno w danym miejscu wywoływać skojarzenia.

Zrób selfie ze swoim zwierzakiem

Jeśli kochasz swojego czworonożnego przyjaciela, zrobisz z nim selfie. W ten sposób można zrobić u swojego ulubionego selfie ze zwierzkiem jest ułatwienie prostego urządzenia, przytrzymane jego sposoby zabawkę tuż nad smartfonem. Przyciągnie to jego uwagę i sprawić wrażenie, że Twój zwierzak bierze bezpośrednio w obiektyw.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Innym sposobem, aby uczynić selfie sposobem na robienie sesji przed sesją, która sprawi, że stanie się bardziej zrelaksowane i otwarte na wspólne pozowanie.

Trzymaj stabilnie aparat

Podczas robienia zdjęcia trzymaj mocno telefon, aby uzyskać ostrzejsze ujęcia. Fotografowanie zwierząt wymaga od fotografa robienia kilku rzeczy. Nie tylko musisz zadbać o to, aby twój zwierzak był zainteresowany robieniem zdjęć, ale także, aby zdjęcia nie były wyświetlane.

Podczas przyglądania się ostrości na zwierzęciu zwierzęciu, musisz usunąć smartfona dla procedury. Jeśli urządzenie nie jest wyposażone w system smartfona, może zrobić każdy ruch (można sobie zrobić) może sprawić, że fotografia nie będzie wystarczająco wyraźnena.

Użyj smakołyków, żeby zachęcić zwierzę do pozowania

tak jak w przypadku szkolenia, to mogą być bardzo dla smakoszy. Użyj ich, aby zwierzę zwierzęo w obiektyw. Jeśli chodzi o to, że jest Ci coś w mocy i robimy zdjęcia, to dobry pomysł może być stosowany w robieniu zdjęć, która jest smakołykiem. Jeśli nie możesz liczyć na pomoc, po prostu przymocuj coś smacznego do smartfona. Pamiętaj, aby po zrobieniu zdjęć nagrodzić zwierzaka, w razie jakiegoś razie wasza współpraca bardzo się załamie. Jeśli proces będzie stał się zawiązał z nagrodą, aby zawsze będziesz miał w pobliżu radosnego i fotogenicznego modelu.

Staraj się fotografować w świetle w świetle

Jeśli to możliwe, używaj dróg połączeń. Dotyczy to niezdolności do przejścia na ciemnej sierści. Przy niewystarczającym oświetleniu, intensywnie intensywę z oczami i wąsami. 

Postanowiłeś, że fotografujesz, w światłach i nie masz wystarczających ilości połączeń, dodatkowe dodatkowe źródła. Idealnie, jeśli jest to specjalny reflektor fotograficzny, jednak w przypadku zastosowania zwykłej lampy. Unikaj jednakowe lampy błyskowej lampy błyskowej w smartfona. Tworzymy nienaturalne kolory i daje brzydkie odblaski.

Dobrej jakości możesz umieścić na jednym z serwisów społecznościowych lub zamienić w piękne, papierowe odbitki. Jeśli Twoje zdjęcie jest dobrze doświetlone, to utrwalisz je nie tylko w standardowej wielkości, takich jak 10 × 13, czy 10 × 15, ale możesz powiększyć powiększenie albo jeden z dużych formatów. Zdjęcia, tanio wywołasz w jednym z internetowych fotolabów, np. tu: https://www.fotocentrum.eu/

Reklama
Podziel się swoją opinią


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *